USB Europe en onderwijs

Fontys Eindhoven exportonderzoek

Fontys projectgroep
tweede helft 2009

Met behulp van het IMS-model (International Market Selection) werd een exportplan opgesteld door een selecte projectgroep van vier enthousiaste vierde jaars studenten.

Lees meer...

 

Mini-onderneming Lommel - Belgie

Schooljaar 2009 - 2010

Advies, productassortiment en beschikbaar stellen van producten (op commerciële basis).

Scholieren in het laatste jaar van de middelbare school dienen een mini-onderneming te vormen.

Lees meer...

 

ROC metaalbewerking Venlo

tweede helft 2009

Aan de studenten werd een aantal USB sticks ter beschikking gesteld waarop men opdrachten en uitwerkingen kan uitwisselen met de docent. Dit systeem van gegevensuitwisseling is inmiddels enorm populair op de school. Door middel vaan een door de docenten zelf ontwikkeld programma kunnen de vorderingen van de studenten eenvoudig door de docenten en studenten zelf gevolgd worden.

Lees meer...

 

Eureka!

Van start gegaan schooljaar 2009-2010

Onderwijs aan meerbegaafde kinderen wordt op steeds meer lagere scholen aangeboden. Er worden groepjes gevormd van leerlingen die er blijk van geven méér te kunnen (en willen!) dan een doorsnee leerling.

 

Lees meer...

 
Producten


Der Grüne Punkt

Recupel